ESER Holding’in Yeşil Binasına TEMEV Plaket verdi

Mart 28, 2016 tmzadmin 0 Comments

ESER Holding’in Cezayir Caddesi 718. Sokak No: 14’te yapımı tamamlanıp işletime açılan yönetim binasında güneşten-ısı, güneşten-elektrik, yeriçi ısısı ve eşüretim şeklindeki temiz tükenmez enerjiler kujllanılmaktadır. Bina Türk mimar ve mühendislerince gerçekleştirilmiştir. Binanın mimarı Prof. Dr. Haluk Pamir, enerji sistemlerinde çalışan mühendisler de Prof. Dr. Birol Kılkış, Mak. Müh. İbrahim Çakmansu, Elek. Müh. Arif Künar’dır.

30 Haziran 2011 Perşembe günü saat 17.00’de binada yapılan bir toplantı ile TEMEV binanın yapımında emeği geçen ve yukarıda adları verilen kişilere birer plaket vermiş, ayrıca binaya asılmak üzere de ESER Holding Yönetricilerine büyük boy bir plaket vermiştir.

Yapılan toplanyıda bina tanıtılmış, TEMEV Başkanı kısa bir konuşma yaptıktan sonra plaket verm töreni gerçekleştirilmiştir. Törenden sonra katılımcılardan istiyenler binayı gezmişlerdir. Toplantı, katılanlara verilen ikram ile son bulmuştur.

TEMEV bundan sonra da bu tür temiz tükenmez enerji uygulamalarına plaket vererek kutlamayı sürüdürecek, böylece özendirici ve destekleyici olacaktır.

Leave a Reply:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir