Yerelden Ulusala İklim Ağı Projesi Gaziantep Bölge Eğitimi İçin Kayıtlar Başladı!

Ocak 18, 2022 temev 0 Comments

Türkiye’de Sivil Toplumun Desteklenmesi – Ortaklıklar ve Ağlar Hibe Programı kapsamında Küresel Denge Derneği işbirliği ile yürüttüğümüz “Yerelden Ulusala İklim Ağı” projesi kapsamında, 13 bölgeyi kapsayan eğitimlerimizden ilk 9’unu tamamladık. Yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşlarının, iklim değişikliği konusunda farkındalıklarının artırılmasını hedefleyen bölge eğitimlerimizin onuncusunu gerçekleştirmek üzere 8-9 Şubat 2022’de The Green Park Hotel Gaziantep’te biraraya geliyoruz!

Aralık ayında Diyarbakır Divan Hotel ve Trabzon Mercure Hotel’de gerçekleştirdiğimiz bölge eğitimlerinin ardından, 2022 yılının ilk yüz yüze eğitim faaliyetini Gaziantep Green Park Hotel’de gerçekleştiriyoruz.

Etkinliğimiz, iklim değişikliği ile mücadele alanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, kent konseyleri ve belediyeler başta olmak üzere, ilgi duyan herkesin katılımına açıktır. Gaziantep’in çevre il ve ilçelerinden katılım göstermek isteyen misafirlerimiz için, kontenjanla sınırlı olmak üzere, The Green Park Hotel’de 2 gece konaklama (7-8 Şubat) ve otobüsle ulaşım giderleri karşılanacaktır.

Gaziantep Bölge Eğitimi’ne kaydolmak için aşağıdaki linke tıklayarak formu doldurunuz.

Eğitim programını içeren Gaziantep Bölge Eğitimi afişi sayfanın devamındadır.

Sorularınızı sedaoflas@temev.org.tr adresine yazabilirsiniz.

Leave a Reply:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir