“Kırsalda Kadın ve Kadın Kooperatifleri: İklim Değişikliğine Uyum Örnekleri” Webinarı 25 Ocak’ta Zoom üzerinden gerçekleştirilecek

Ocak 21, 2022 temev 0 Comments

Türkiye’de Sivil Toplumun Desteklenmesi – Ortaklıklar ve Ağlar Hibe Programı kapsamında Küresel Denge Derneği işbirliği ile yürüttüğümüz “Yerelden Ulusala İklim Ağı” projesi kapsamında, 13 bölgeyi kapsayan eğitimlerimize ek olarak düzenleyeceğimiz webinar serimizin dördüncü ve son bölümü “Kırsalda Kadın ve Kadın Kooperatifleri: İklim Değişikliğine Uyum Örnekleri” 25 Ocak 2022 Salı günü saat 14:00’da Zoom Platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

“Tarımda Değer Zinciri ve İklim Değişikliğine Etkileri” başlıklı webinar serimizin, “Sürdürülebilirlik: Farkında Mıyız?”, “Objektif Bakış Açısıyla Biyoyakıtlar”, “Değer Zincirinde Tarımsal Atıklar ve İklim Değişikliğine Etkileri” başlıklı ilk üç bölümünü buraya tıklayarak Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz. 

“Kırsalda Kadın ve Kadın Kooperatifleri: İklim Değişikliğine Uyum Örnekleri” Webinarına kaydolmak için aşağıdaki butondan formu doldurunuz.

Not: Webinar linki, kayıt formunu doldurduktan sonra mail adresinize Zoom tarafından gönderilmektedir. Kaydınızı tamamlamanızın ardından 24 saat geçtiği halde bu maili almazsanız sedaoflas@temev.org.tr adresine mail atarak linki talep edebilirsiniz.

Leave a Reply:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir