Temev’in 23.Yılı

Mart 28, 2016 tmzadmin 0 Comments

Değerli TEMEV dostu,

2014 yılı, TEMEV’in 20. kuruluş yılıdır. Ciddi ve başarılı çalışmalarıyla yirmi yılı arkasına alan TEMEV, bu 20. kuruluş yılında çeşitli etkinlikler gerçekleştirme eğilimindedir.

Şurası bir gerçektir ki TEMEV, TEMEV dostları ile birlikte bugünlere gelmiştir. Bu yönüyle TEMEV Yönetimi için her TEMEV dostu değerlidir ve gereklidir; bilinen deyimi ile, siz olmadan bir eksik olacağımız hep aklımızdadır.

Sizleri 20. yılımızı birlikte kutlamaya çağırıyoruz. Lütfen bize 20. kuruluş yılımızda ne tür etkinlikler yapılması ile ilgili önerilerinizi gönderiniz. Bu öneriler Yönetim Kurulumuzca değerlendirilerek TEMEV’in olanakları çerçevesinde uygulamaya konacaktır. Böylece, sizlerle birlikte 20. yılımızı kutlamış olacağız.

Önerilerinizi, e-posta ( temev@temev.org.tr ), faks (0312-427 21 27), posta (TEMEV, Kuveyt Cad. 30/2, A.Ayrancı-Ankara) ile bize ulaştırabilirsiniz.

Lütfen önerilerinizi geciktirmeyiniz. Bilindiği gibi, önerilerin uygulamaya konması belli bir süre almaktadır. Gecikmelerden ötürü bazı öneriler gerçekleştirilemeyebilir.

Sağlıcakla kalın.
TEMEV Yönetimi adına Demir İnan

Leave a Reply:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir