Yerelden Ulusala İklim Ağı Projesi Antalya Bölge Eğitimi İçin Kayıtlar Başladı!

Şubat 22, 2022 temev 0 Comments

Türkiye’de Sivil Toplumun Desteklenmesi – Ortaklıklar ve Ağlar Hibe Programı kapsamında Küresel Denge Derneği işbirliği ile yürüttüğümüz “Yerelden Ulusala İklim Ağı” projesi kapsamında, 8-9 Mart 2022’de Antalya Bölgesi’nden katılımcılarla buluşuyoruz.

 

Yerelden Ulusala İklim Ağı projesi kapsamında, Temiz Enerji Vakfı liderliğinde ve Küresel Denge Derneği işbirliği ile Türkiyenin 10 farklı bölgesinde etkinlikler gerçekleştirdik. Sıradaki eğitim faaliyetimizde Antalya ve çevre illerinden katılımcılara ulaşmayı hedefliyoruz.

Antalya Ramada Plaza Hotel’de gerçekleştireceğimiz etkinlik, Antalya ve çevre illerinden, iklim değişikliği ile mücadele alanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, kent konseyleri ve belediyeler başta olmak üzere, ilgi duyan herkesin katılımına açıktır.

Kontenjanla sınırlı olmak üzere, Antalya’nın çevre illerinden katılımcılarımıza etkinlik süresince Ramada Plaza Hotel’de konaklama imkanı sunmaktayız. Ayrıca, eğitim sonrasında otobüs biletlerini ibraz eden katılımcılarımızın ulaşım giderleri de karşılanmaktadır.

Antalya Bölge Eğitimi’nde, iklim değişikliği alanında uzman eğitimcilerimiz tarafından ele alınacak konu başlıkları aşağıdaki afişte yer almaktadır.

Eğitime kaydolmak için aşağıdaki butondan kayıt formuna ulaşabilirsiniz.

Sorularınızı sedaoflas@temev.org.tr adresine yazabilirsiniz.

Leave a Reply:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir