Yerelden Ulusala İklim Ağı Projesi Kayseri Bölge Eğitimi İçin Kayıtlar Başladı!

Mayıs 5, 2022 temev 0 Comments

Türkiye’de Sivil Toplumun Desteklenmesi – Ortaklıklar ve Ağlar Hibe Programı kapsamında Küresel Denge Derneği işbirliği ile yürüttüğümüz “Yerelden Ulusala İklim Ağı” projesi kapsamında, 17-18 Mayıs 2022’de Kayseri Bölgesi’nden katılımcılarla buluşuyoruz.

Yerelden Ulusala İklim Ağı projesi kapsamında, Temiz Enerji Vakfı liderliğinde ve Küresel Denge Derneği işbirliği ile Türkiyenin 11 farklı bölgesinde etkinlikler gerçekleştirdik. Sıradaki eğitim faaliyetimizde Kayseri ve çevre illerinden katılımcılara ulaşmayı hedefliyoruz.

Wyndham Grand Kayseri Hotel’de gerçekleştireceğimiz etkinlik, Kayseri ve çevre illerinden, iklim değişikliği ile mücadele alanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, kent konseyleri ve belediyeler başta olmak üzere, ilgi duyan herkesin katılımına açıktır.

Eğitime katılım ücretsizdir. Kontenjanla sınırlı olmak üzere, Kayseri’nin çevre illerinden katılımcılarımıza etkinlik süresince Wyndham Grand Kayseri Hotel’de konaklama imkanı sunmaktayız. Ayrıca, eğitim sonrasında otobüs biletlerini ibraz eden katılımcılarımızın ulaşım giderleri de karşılanmaktadır.

Kayseri Bölge Eğitimi’nde, iklim değişikliği alanında uzman eğitimcilerimiz tarafından ele alınacak konu başlıkları aşağıdaki afişte yer almaktadır.

Eğitime kaydolmak için aşağıdaki butondan kayıt formuna ulaşabilirsiniz.

Sorularınızı sedaoflas@temev.org.tr adresine yazabilirsiniz.

Leave a Reply:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir